Uudised / Algas Türi Kvartali kolmanda maja ehitus.

Algas Türi Kvartali kolmanda maja ehitus.

Meil on rõõm teada anda, et alustasime Türi Kvartalis järjekorras juba kolmanda maja ehitusega. Meie esimene elukondlik arendus on koduostjate seas hästi vastu võetud. Nii on Türi 9/1 maja korterid tänaseks kõik õnneliku omaniku leidnud ning Türi 9/2 majas on saadaval veel vaid viimased kodud.

Kawe elamuarenduse juht Peeter Soovik jagab oma rõõmu praeguste koduomanike tagasiside üle: “Oleme ääretult tänulikud ja uhked, et kõik Türi Kvartali koduomanikud on oma uute korteritega rahule jäänud. Eriti on kiidetud hoonete arhitektuuri, ehituskvaliteeti ja läbimõeldud korteriplaneeringuid. Iseäranis rahul oleme Kawes elumajade energiasäästlikkuse üle. Oleme suutnud luua kodud, kus esimese talve küttekulu on osutunud üheks soodsamaks võrreldes teiste sarnaste uusarendustega.”

Kolmanda maja ehitajaks oleme taas valinud oma pikaajalise partneri Riser Ehituse. Koostöö Riseriga on aastate jooksul tõestanud, et ühised väärtused ja pühendumus kvaliteedile viivad väga heade tulemusteni. Türi 9/3 ehitustööd on plaanitud lõpule viia 2025. aasta suveks ja uued koduomanikud saavad sisse kolida hiljemalt augustis.

Türi Kvartali arendusprojekt jätkab kvaliteetse elukeskkonna pakkumist neile, kes otsivad kaasaegset, mugavat ja energiasäästlikku kodu. Rohkem infot Türi Kvartali kohta leiab www.tyrikvartal.ee

Saada meile sõnum

Jäta meile oma soovid ja kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust. Leiame alati lahenduse!