Kliendi jaoks alati kohal

Kõiki oma hooneid haldame ja hooldame igapäevaselt ise. Meie haldusmeeskond on pikaaegse kogemusega, omades Kawes tööstaaži üle 15 aasta. Peame esmatähtsaks pakkuda oma klientidele usaldusväärset ning operatiivset haldusteenust.

Oluline on aja- ja kulukokkuhoid

Kawe haldusmeeskonna eesmärk on tagada, et meie klientide äriruumid ning kõik meie hooned oleksid optimaalselt hooldatud ja toimiksid hästi.

Meie meeskond koosneb erineva erialase taustaga professionaalidest, kelle teadmised ja oskused loovad sünergia leidmaks kiired ning kergesti kättesaadavad lahendused. Nii saavutame suurema aja- ja kulude kokkuhoiu ka oma klientidele.

Tundes tehnoloogiliselt kõiki meie objekte väga hästi, suudame igal sammul kiiresti olukorda hinnata ning lahendada ka kõige ootamatumad väljakutsed. Operatiivse klienditeeninduse, kiired ning vajadused lahendame Kawe Haldur intraneti keskkonna abil.

SUHTUME VÄLJAKUTSETESSE POSITIIVSELT

Kontorihooned on tehnoloogiliselt keerulised majad ning tehnilistes süsteemides tuleb ikka ette tõrkeid. Kawe haldusmeeskond reageerib ning lahendab võimalusel mured samal päeval.  Töö on alati kiire ja korralik, olgu selleks siis elektritöö, torutöö või pisem ehitustöö. Kui klient annab probleemist intraneti vahendusel teada, siis haldur kaardistab koheselt kõik soovid ja murekohad.

Lähtuvalt  probleemist, haldur:

  • kaasab hooldusspetsialisti, või saadab vajadusel appi ehitusspetsialisti
  • aitab organiseerida väiksemaid remonditöid
  • leiab suuremate remonditööde puhul parima hinnaga spetsialisti

Otsime pidevalt uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi eesmärgiga parandada oma teenuse kvaliteeti ning pakkuda veelgi mugavamaid töötingimusi oma klientidele.

SAADA MEILE SÕNUM

Jäta meile oma soovid ja kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust. Leiame alati lahenduse!