Kodud / Türi kvartal

Türi kvartal

Türi Kvartal 189 korteriga on Kawe esimene arendus, millega sisenesime 2022.a. korterite turule. Piirkonna tervikliku kontseptsiooni koos 4 avara korterelamu ning pargiga on loonud arhitektuuribüroo DAGOpen ja LÜNK arhitektid. Korterite sisu ja olemus toetub põhjamaisele moodsale arhitektuurile. Hoolega läbi mõeldud planeeringud muudavad kodud mugavaks ning kõrged laed ja suured maast laeni aknad toovad ruumidesse avarust.

Vaata kodulehte

Asukoht

Türi 9, Tallinn

Uus elamukvartal Tallinna kesklinna servas

Uus elamukvartal Tallinna kesklinna servas

Türi Kvartal on vaikne ja kodune, oma pargiga kvartal Türi tänaval Tallinnas. Väikeste linnade ja asulate nimedega tänavaid on siin palju: Türi, Saku, Kohila, Rapla, Paide – kõik üheskoos tuntud kui Tallinn-Väike. See on rahulik ja hubane naabruskond, justkui omaette väike linn suure linna sees.

Kesklinna lähedus, väikelinna mugavus

Siit pääsed mugavalt igas suunas liikuma – kesklinna, äärelinna või hoopis linnast välja. Jalgsi ja rattaga, trammi ja bussiga jõuad siit kõikjale pea sama kiiresti kui oma autoga. Isegi rong sõidab siin – mõne minutiga Balti jaama või mõne tunniga Viljandisse.

Ja kui soov on minna loodusesse, siis Ülemiste terviserajad on siinsamas. Valik on sinu – kas lähed metsa alla jalutama või teed hoopis kiirema spordiringi.

Kesklinna lähedus, väikelinna mugavus
Türi kvartal
Modernsed ja valgusküllased majad

Modernsed ja valgusküllased majad

Piirkonna tervikliku kontseptsiooni koos 4 avara korterelamu ning pargiga on loonud  arhitektuuribüroo DAGOpen ja LÜNK  arhitektid.  Kõigil korteritel saavad olema kõrged laed ning suured maast laeni aknad ning hoolega läbi mõeldud planeeringud.

LÜNK arhitekt Kaisa Lasner on loonud kolm maitsekat ja hästi läbimõeldud siseviimistluspaketti, mille seas on nii julgelt tumedates kui helgelt heledates toonides lahendusi. Leia vaid oma stiil!

SOOVID INFOT UUTE ARENDUSTE KOHTA?

Jäta meile oma kontaktandmed ja me saadame sulle infot teistest varem.