Uudised / Kawe toetab Eesti padelikoondise jõudimst Euroopa Meistrivõistlustele.

Kawe toetab Eesti padelikoondise jõudimst Euroopa Meistrivõistlustele.

Oslos toimunud padeli XIII Euroopa Meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiril saavutasid Eesti naiskonnad silmapaistva tulemuse, võites oma alagrupis Norra ja Leedu võistkondi mõlemat 2:1. See võit tagas neile pääsu 22.-27. juuli Itaalias Cagliaris toimuvatele Euroopa Meistrivõistlustele.

Eesti meeskonna esitus oli samuti märkimisväärne, saavutades tugevas konkurentsis ühe võidu Türgi üle skooriga 3:0, kusjuures Türgi meeskond suutis kolme mängu jooksul võita vaid ühe geimi. Kahjuks napp kaotus Monaco vastu 1:2 mehi kvalifikatsiooniturniirilt edasi ei viinud.

Euroopa Meistrivõistlustel võistlevad naiste koondised järgmistest riikidest: Hispaania, Prantsusmaa, Itaalia, Rootsi, Belgia, Taani, Holland, Saksamaa, Soome, Ühendkuningriik, Eesti, Leedu, Šveits, Poola, Portugal ja Ungari.

Meeste koondistest võtavad osa Hispaania, Itaalia, Prantsusmaa, Rootsi, Belgia, Ühendkuningriik, Saksamaa, Poola, Taani, Portugal, Šveits, Monaco, Horvaatia, Ungari ja Austria.

Nii meeste kui ka naiste koondiste osalemist toetavad Kawe ja eraannetajad. Padel, mis on kiiresti kasvav spordiala, on Eestis jõudsalt arenev ning mängijatel on võimalus oma oskusi lihvida nii KawePadel padelikeskuses aadressil Paekaare 11, kui paljude teistes keskustes üle Eesti.

Meie sportlaste edasine teekond ja ettevalmistused Itaalias toimuvateks mängudeks jätkuvad intensiivselt, ja me ootame põnevusega nende esinemist suurel areenil.

 

Foto: Trevor Kosemaa

Saada meile sõnum

Jäta meile oma soovid ja kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust. Leiame alati lahenduse!