Uudised / Avati Eesti suurim padelihall – Kawe Padel

Avati Eesti suurim padelihall – Kawe Padel

Kawe toetas Eesti esimese ning suurima sisehalli valmimist, mis spetsiaalselt ehitatud padeli mängimiseks. Lasnamäel Paepargi 11 asuva uue padelihalli nimeks sai Kawe Padel.

Lisaks oma põhitegevusele, on Kawe soov olnud alati toetada nii sporti kui tervislikke eluviise. Toetasime Eesti esimese ning suurima sisehalli valmimist, mis spetsiaalselt ehitatud padeli mängimiseks. Lasnamäel Paepargi 11 asuva uue padelihalli nimeks sai Kawe Padel.

Kawe Padel keskus eristub oma seitsme siseruumides asuva padeliväljakuga, mis on kõik rahvusvahelistele mängustandarditele vastavad, tagades nii harrastajatele kui ka profimängijatele suurepärased mängutingimused. Lisaks laieneb kevadel kompleks veel kahe välisväljakuga, mis lubab mängijatel nautida padelit ka vabas õhus.

Eestis harrastab padelit pea 3000 mängijat. Üle Eesti on padelimänguga tegelemiseks 69 padeliväljakut, millest 40 on siseväljakud. Tallinnas avatud spordihoone on Eesti suurim ja esimene spetsiaalselt just padelimänguks ehitatud sisehall.

Kutsume kõiki padelit mängima! Broneeri omale sobiv mänguaeg juba täna SIIN

Saada meile sõnum

Jäta meile oma soovid ja kontaktandmed ning me võtame sinuga ühendust. Leiame alati lahenduse!