Kodud / Kiikri 4, Kadriorg

Kiikri 4, Kadriorg

Kiikri 4 kodud on loodud inimestele, kes oskavad hinnata ehedaid looduse elemente ning mere lähedust, mis sulandunud kaasaegse tipparhitektuuriga. Arhitektid Hanno Grossshmidt ja Tomomi Hayashi stiilipuhas käekiri ja läbimõeldud planeeringud annavad kõikidele koduomanikele võimaluse nautida aknast loodusvaateid merele või võimsale tammepargile.

Soovid rohkem teada saada? Registreeri huvi ning saadame sulle peagi rohkem infot. Uue arenduse ehitusega Kadriorgu plaanime alustada 2023.a. lõpus.

Asukoht

Kiikri 4, Tallinn

Vaated merele ja iidsele Kadrioru tammepargile

Vaated merele ja iidsele Kadrioru tammepargile

Kiikri 4 juurest on merepiirini on vaid 50m ning iidne Kadrioru tammepark on otse ukse ees.

Kõikidel kodudel on suur avatud avar rombikujuline rõdu või terrass, mida saab oma maitse- eelistuste järgi möbleerida ning mis pakub mõnusaid lõõgastushetki. Eesti kliimat silmas pidades oleme mõelnud sammukese ette, rõdud ja terrassid on vihma ja lume eest kaitstud varikatustega. Kõigil korteritel on suunatud vaated merele ja/või pargile.

Kõigil korrustele on planeeritud eksklusiivsed maast laeni akende ja suurte terrassidega korterid, milles viibides võib tunduda, et unistustel ei olegi piire. Läbimõeldud ja praktilised planeeringud ei eelda muud, kui mugavat koju sissekolimist.

Mugavus, mis sulandub moodsa arhitektuuriga

Esindusliku disainiga fuajeedesse on loodud turvaline hoiuruum lapsevankritele ja jalgratastele. Autod ei varja parkimisega avarust ja valgusküllust, oleme nende jaoks loonud mugava parkimispaiga maa-alusele korrusele. Uus-Kadrioru majades on laadimispunkti valmisolek ka elektriautodele.

Haljastatud sisehoov koos laste mänguväljakuga kutsub naabrid kokku ja loob ühise kogukonna tunde. Kiikri mugavad ja moodsad kodud väärtustavad rahulikku elutempot ning annavad iga päev võimaluse aeg maha võtta.

“Targa kodu” juhtimislahendus, efektiivne ventilatsiooni- ja küttesüsteem, päikesepaneelid katusel, kõrgendatud helipidavus, parem sisekliima – need on vaid üks murdosa hüvedest, mida pakuvad uued A-klassi energiamärgisega majad Uus-Kadriorus.

Soovid rohkem teada saada? Registreeri huvi ning saadame sulle peagi detailsema info. Uue arenduse ehitusega Kadriorgu plaanime alustada 2022.a. lõpus.

Mugavus, mis sulandub moodsa arhitektuuriga
Kiikri 4, Kadriorg

SOOVID INFOT UUTE ARENDUSTE KOHTA?

Jäta meile oma kontaktandmed ja me saadame sulle infot teistest varem.